InnoBaltica informacje o spółce

InnoBaltica Sp. z o.o. - kim jesteśmy i czym się zajmujemy

InnoBaltica Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku to firma, której misją jest wdrażanie w życie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych mających bezpośredni wpływ na jakość życia ludzi. 

Najważniejszym aktualnie projektem jest wprowadzenie na terenie całego województwa pomorskiego systemu Fala - ujednoliconego systemu płatności za przejazdy środkami komunikacji zbiorowej, a także przejrzystego systemu informacji pasażerskiej.

Czerpiemy doświadczenie przede wszystkim z dwóch źródeł - powstaliśmy bowiem na bazie inkubatora innowacyjności, jakim firma InnoBaltica była do połowy 2017 roku oraz Biura Integracji Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. 

Rozwiązania wypracowane przez obydwa podmioty oraz zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych projektów pozwalają nam zakładać, że już w 2022 roku Pomorze będzie miało zintegrowany bilet dla większości przewoźników transportu zbiorowego, a także jednolity, nowoczesny system informacji pasażerskiej. 

InnoBaltica jest zarejestrowana w KRS pod nr 0000311943

InnoBaltica Spółka z o.o. 
ul. Równa 19/21 
80-067 Gdańsk 
tel. +48 58 712 99 00

Marcin Stefański
prezes Zarządu Spółki

Tomasz Głobiński
członek Zarządu Spółki

Jarosław Kuik 
dyrektor projektu 
Logo firmowe, odnośnik do strony głównej
Kontakt | Polityka prywatności | Logo BIP, przejście na podstronę BIP |
Logo Innobaltica
(c) 2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone